Bateria R-14 R14 do enkoderów FANUC

Numer serwisowy: PL-BATTERY-R14
PL-BATTERY-R14
100 szt.
5,00 zł netto

6,15 zł brutto

Zapytaj
Bateria R-14 R14 do enkoderów FANUC

Bateria R-14 R14 do enkoderów FANUC

 

Dostępny

 

Regulamin

 

Gwarancje i zwroty

 

Sposób dostawy

Enkodery to istotne elementy maszyn CNC, przekształcające ruch obrotowy lub liniowy na sygnał elektryczny. Dzięki nim mierzona jest pozycja kątowa, liczba obrotów, prędkość, kierunek ruchu lub odległość między elementami wyposażonych w nie układów. Dlatego ich niezawodne działanie ma duże znaczenie. Do ich prawidłowego zasilania – w zależności od modelu urządzenia – potrzebna bywa bateria R14. Wykorzystuje się ją do podtrzymywania pamięci enkoderów w robotach oraz sterowaniach firmy FANUC.

Takie rozwiązanie jest wymagane, gdy moduł ten nie korzysta z innych systemów zapisu pomiarów. Zasilanie bateryjne stosuje się m.in. w enkoderach absolutnych, w których zapisane dane są tracone po odłączeniu zasilania. Proponowane baterie R14 gwarantują więc, że część ta będzie działać sprawnie. Jako że produkt ten pochodzi cenionego producenta, masz gwarancję jego bardzo wysokiej jakości.

W razie wątpliwości, czy ten produkt będzie odpowiedni do Twojego urządzenia – zachęcamy do kontaktu z obsługą naszego sklepu internetowego. Doświadczony doradca chętnie pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

Nr części producenta: Bateria R14

PL-BATTERY-R14
100 szt.

Opis

Robot
ALL