Katalog główny

Katalog główny

Wyobraź sobie japońską miłość do robotów i technologii wraz z ogromną chęcią automatyzowania świata przemysłu. MEKA wywodzi się z języka japońskiego i oznacza najczęściej rzeczy zaawansowane technicznie. Hybryda kultury samej Japonii, jak i świata Europy i Ameryki nadała słowu MEKA mechaniczne znaczenie.

Mekatime to nowoczesna platforma handlowa, gdzie świat otaczającej nas technologii rozkładamy na części – i to dosłownie! Eksperci i specjaliści branży przemysłowej postanowili zaprojektować i stworzyć miejsce, w którym będziesz mógł znaleźć całą gamę części eksploatacyjnych, części zamiennych, akcesoriów, oprogramowania oraz urządzeń peryferyjnych do maszyn CNC oraz robotów. 


Nasz sklep czynny jest 24h na dobę, 7 dni w tygodniu po to, abyś mógł w każdej chwili zamówić to, czego aktualnie potrzebujesz.

Zamówienia realizujemy na bieżąco, dzięki czemu dotrzymujemy terminów podanych w szczegółach przy wyborze rodzaju dostawy.

Jeśli potrzebujesz produktu, którego nie posiadamy w asortymencie na naszej stronie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się pomóc i zrealizować niestandardowe zamówienie.

Zapraszamy Cię do naszego świata!